Yana Kayar Kapı Motoru

Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Yana Kayar Kapıda Yeni Teknoloji

Bft Türkiye, Bft Motor, Bft Bariyer, Bft Servis, Bft Kapı Motoru, Bft Yetkili Servis

Bft Türkiye, Bft Motor, Bft Bariyer, Bft Servis, Bft Kapı Motoru, Bft Yetkili Servis

Bft Motor
Yana kayar kapılar, Bft farkıyla, mükemmel bir trend yakalamıştır. En çok tercih edilen BFT SP 3500, Bft ares 150025, bft ıcaron fv, bft ıcaron nf, deımos,500 sr 18, 500 sr 14, 700 sr 14, 700 sr 18, 800 sr 18, 800 sr 14 serisi, sınıfının en iyi bft yana kayar kapı motoru kategorisindeki ürünlerdendir. Bu ürünler, en çok tercih edilen ürünler içerisindedir.

NERELERDE KULLANILIR?

Günlük yaşantımızın bir parçası olan bft yana kayar motorlu kapılar, özellikle büyük yerlerde ve geçişin sık olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Büyük araçların giriş çıkışının fazla olduğu fabrikalar, en çok kullanılan bölgelerdir. Pratik kullanımıyla ve büyük araçların geçişinde hiç bir sorun çıkarmaması sebebiyle, büyük fabrikaların en çok tercih ettiği kapı sistemidir. Askeri alanlar, büyük fabrikalar, büyük site girişleri ve benzeri mekanlarda, yana kayar kapılar, en çok tercih edilen ürünler içerisinde gösterilebilir.

DİĞER ÖZELLİKLERİ

60 derece sıcaklıktan, -15 derece soğuğa kadar dayanıklı olan bu motorlar, bft yana kayar kapı motoru teknolojisiyle, aradığınız özelliklere sahiptir. Dakikada 10 metre açma hızına ulaşabilen bu kapılar, pratik bir özelliğe sahiptir. 85 kg ağırlık ile 25 kg ağırlık arasında üretilen bu motorlar, kapının ağırlığına göre tercih edilmektedir. Ağır ve uzun olan kapılar için en güçlü bft yana kayar kapı motoru tercih edilmektedir. Eğer kapı seçimi kısa ve daha hafif ise, bu kapılara uygun bft yana kayar kapı motoru seçenekleri tercih edilmektedir. Akü ile çalışma özelliklerine sahip olan bu motorlar, elektrik kesintisi halinde görevine devam etmektedir. Pratik kapı teknolojisinin son ürünlerinden biri olan bu yana kayar kapı motoru ürünleri, başarılı ve etkili çalışma yöntemleriyle, aradığınız mükemmel özelliklere sahiptir.

BÜYÜK ARAÇLARIN GEÇİŞİNDE EN İYİ TERCİH

Büyük araçların geçişinin çok olduğu fabrikalarda, kayar kapı hem pratik hem de geçiş noktasında sıkıntının oluşmasını engellemektedir. Kayar kapı yerine büyük normal kapılar hiç bir zaman kullanışlı olmamıştır. Kapıların bulunduğu yerlerde, büyük araçların geçişi nedeniyle meydana gelen çökmeler, normal kapıların kullanışlı olmasını engellemiştir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*