Mantar Bariyer Fiyatları

Mantar Bariyer Fiyatları

Bft Türkiye, Bft Motor, Bft Bariyer, Bft Servis, Bft Kapı Motoru, Bft Yetkili Servis

Bft Türkiye, Bft Motor, Bft Bariyer, Bft Servis, Bft Kapı Motoru, Bft Yetkili Servis

Mantar Bariyerle, Bariyer Sorununa Noktayı Koyun.

BARİYER SORUNU

Mantar bariyer ” hizmeti, bariyer sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Bariyerlerin ihlal edilmesi, sürekli meydana gelen olaylardandır. Dubalar, zincirli dubalar, şeritler ve yere sabitlenen dubalar, bariyer sorununu tamamen ortadan kaldırmamıştır. Hatta demir mantar bariyerler bile yere sabitlendiği halde, yine de yerinden çıkarılmaktadır. Sabit bariyerler, geçişi tamamen ortadan kaldırdığı için çok kullanışlı olmadı. Plastik ve esnek bariyerler yere sabitlendi fakat araçlar sürekli olarak üzerinden geçtiği için, kısa zamanda kırılmalar oluştur.

 

KESİN ÇÖZÜM BFT MANTAR BARİYER

Bariyer teknolojisini son noktası olan bft mantar bariyer, bariyer ürünleri arasında en iyi seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Yerin içerisine girebilen ve kumandalı özelliği ile yerden çıkabilen özelliği ile geçişleri engelleme konusunda oldukça etkili ve başarılı bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. 240 w özelliği ve 9 saniyede ( easy bariyerler) yüzeye çıkma özelliği ile bft mantar bariyer fiyatları kategorisinde, en iyi ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Akşam karanlığında özel ışıklarıyla, araçların görüş mesafesine girebilen mantar bariyerler, 24 saat koruma sağlama özelliği ile gecede araç geçişlerine izin vermemektedir. 6000 jouleye kadar darbeye dayanabilen bariyerler, bft mantar bariyer fiyatları kategorisinde, yaptığı işe göre ve özelliğine göre, almaya değer özelliklere sahip olan bir üründür.

 

SERVİS İMKÂNLARI VAR

Bariyer konusunda en iyi çözüm olan bft, servis imkânlarıyla, bozulma durumlarında, anında müdahale etme imkânlarına sahiptir. Mantar bariyer ağırlığına göre dizayn edilen motorlar, elektrik kesintisi halinde, açık vaziyete geçmektedir. Yerin altındaki gövdesi ile çok sağlam olan bariyer, kaldırılma imkânı yoktur. İçten ve dıştan kumandalı özelliği ile bft mantar bariyer fiyatları kategorisinde oldukça beğenilen ürünlerdendir.

 

KULLANILDIĞI MEKÂNLAR

Kullanıldığı mekânlar, genellikle, askeri alanlar, araçların kesinlikle girmemesi gerektiği yerler, büyük siteler ve büyük fabrika girişleri, en çok tercih edilen bölgeler içerisindedir. Kullanışlı bariyerler, çarpma etkisine karşı 6000 joule dayanıklılıktadır. 60 bin joule yüke karşı dayanabilen bariyer, bariyer kategorisinde üretilmiş en dayanıklı üründür. Metal yapısıyla gözde haline gelen ürün, oldukça etkileyici bir tasarıma sahiptir. Araç geçişini tamamen ortadan kaldırmak için bft mantar bariyerler en iyi çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*