Bft Türkiye

Şirketimiz 94 yılında İstanbulda son kullanıcılara yönelik  otomatik kapı ,panjur ve kepenk alanında  imalat ,montaj, aksesuar, satış, teknik destek, servis hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Şirketimiz Bft Türkiye  bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında sayısız prestijli projelere imzasını atmış hem imalat hem satış hemde satış sonrası destekte bugüne kadar hep müşteri memnuniyeti ve istikrarlı hizmet anlayışını benimsemiş ve bu politikalarını daha fazla müşteri ve daha fazla marka ürün ile perçinlemiştir.

Kent Yapı ve Otomasyon firması olarak bizimle çalışanlara ürün, montaj, servis konularında en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Ölçü bilgilerinizi yada ihtiyacınız olan ürün modelini  belirtip BFT ürünlerimizden istediğiniz birinin siparişini verebilir, fiyat alabilir ve farklı çözümler elde edebilirsiniz.

0212 695 20 50 – 0212 593 77 99   numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*