Bft Lux Motor

Bft Lux Motor

Kanadın kapanma hem açılma hem de kapanma durumlarına göre kilitleme özelliği gösteren modelleri gibi, tamamen kilit özelliği göstermeyen modelleri de mevcuttur. LUX Bahçe Kapısı motoru çarpmaya karşı hidrolik kavrama yapabilir şekilde dizayn edilmiştir. İki adet ayarlı valf ile kontrol edilen sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı güvenliği garanti altına alınmıştır. bft‘nin hidrolik kanatlı kapı motorlarından olan lux motorlar, hidrolik olarak çalışmaktadır. Yoğun kullanımlarınız için ve büyük kanatlı kapı motorlarınız için en iyisi olan bft lux motorlar, kanadın kapanma ve açılma durumlarına göre kilitleme özelliği ile de tanılır. Bft’nin kanatlı kapı motorları arasında en iyisi olarak bilinen bft lux motorlar sıkışma emniyet sistemi sayesinde kapı sisteminin güvenliğini sizlere garanti etmektedir.

Bft Lux motor 230 v akım ile çalışmaktadır. Açılma süreleri motorların modellerine göre değişiklik göstermektedir. 8,3 mm ‘de saniyede açabilen bft lux l ve bft lux g modeli iken 14 mm saniye açabilen lux ve lux 2b modelleridir.

Tek kanatta maksimum 5 metre açabilirken, maksimum 800 kg taşıyabilmektedir. 300 kg’dan 800 kg olan kapılarınız için uygun modelleri olan bft lux motorlar 2 metreden 5 metreye kadar da kullanım sağlayabilmektedir.

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*