Bft Kanatlı Kapı Motoru

Bft Kanatlı Kapı Motoru

Bft Türkiye, Bft Motor, Bft Bariyer, Bft Servis, Bft Kapı Motoru, Bft Yetkili Servis

Bft Türkiye, Bft Motor, Bft Bariyer, Bft Servis, Bft Kapı Motoru, Bft Yetkili Servis

Kapı Motoru Teknolojisinde Yeni Dönem

Bft kanatlı kapı motoru teknolojisinde, en iyi çözümler sizler için sunan firmamız, geçiş yoğunluğuna göre bft kanatlı kapı motoru üretmektedir. Kanatlı kapı motoru üretiminde, kapının ağırlığı ve kapının uzunluğu birinci derece önemli bir husustur. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, kanatlı kapı motoru üretimi, oldukça kaliteli noktalara gelmiştir.

 

BFT KANATLI KAPI MOTORU KAPI ÖZELLİKLERİNE GÖRE ÜRETİLMEKTEDİR.

Kanatlı kapıların özellikleri, bu motorların üretim özelliklerinin oluşmasında birinci etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Bft phobos NBT, 24 v 40 w çekme gücü ile üretilmiştir. 250 kilogramağırlık ve 1,80 metre kapı uzunluğuna göre üretilen bu motorlar, yoğun geçiş noktaları için çok uygun üretilmiştir. Bft phobos 230 v çalışır ve 210 w çekme gücüne sahiptir. 250 kg ağırlık ve 5 metre uzunluğundaki kapıları çekmektedir. Yarı yoğun yerler için uygun olup, çok yoğun geçişlerin olduğu yerler için tavsiye edilmemektedir.

 

BFT KANATLI KAPI MOTORU DESTEKLİ KAPILARIN KULLANILDIĞI YERLER

Bu kapılar, garaj, bahçe ve benzeri yerlerin geçiş yerlerinde kullanılmaktadır. Özellikle büyük malikane, villa ve benzeri mekanlarda sıkça kullanılmaktadır. Kapı açma mesafesi uzak olan bahçelerde, bft kanatlı kapı motoru destekli kanatlı kapılar, en çok tercih edilen ürünler arasında kendisini göstermektedir.

 

BÜTÜN HAVA ŞARTLARINA UYGUNDUR

Motorların hava şartların uyumu her zaman için merak edilen bir husustur. Bft kanatlı kapı motoru ürünleri, -15 ile 50 dereceye kadar dayanıklı üretilmiştir. Motorlar için en zor hava şartları her zaman için soğuk havalardır. Çok soğuk havalara dayanabilen bft kanatlı kapı motoru çeşitleri, donma veya sıcak havada hararet yapma gibi durumlarla karşılaşmaz. Bft teknolojisinin en son ürünlerinden biri olan bft kanatlı kapı motoru çalışmaları, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bft teknolojisiyle üretilen bütün bft kanatlı kapı motoru ürünleri hızlı ve etkili çalışmalarla üretilmektedir.

 

KAPI TEKNOLOJİSİNDE DEVRİM

Eski kapı usullerinde, otomatik yöntemler kullanılmıyordu. Bu nedenle kapıları açma kapama işi için eleman gerekiyordu. Bu durum ciddi sorunları beraberinde getirmekteydi. Bu sorunlar bft kanatlı kapı motoru destekli ürünlerle, tarihe karıştı. Motorlu kapı teknolojisinin gelişmesi ile birlikte, pratik geçiş imkânları meydana gelmiştir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*