Bft İgea Motor

Bft İgea Motor

125 dereceye kadar açılabilme ve geniş sütunlu kapılara montaj imkanı tanıyan çok kullanışlı bir kol yapısı mevcuttur.
15 saniyede 90 derece açılıp kapanma süresi, Çarpmaya karşı Kontrol ünitesi üzerindeki tork sınırlayıcı etkisi. Kişisel anahtarlı serbest bırakma sistemi.
Bahçe Kapısı motoru güvenlik standartlarına uygun basit ve hızlı montaj kolaylığı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. 125 dereceye kadar açılabilme ve kullanışlı kol sayesinde geniş sütunlu kapılara montaj imkanı sağlamaktadır. Bt modellerinde makina talimatları doğrultusunda güvenlik standartlarına uygun ve hızlı montaj kolaylığı sağlamaktadır.Çarpma emniyet sistemi sayesinde canlı veya cansız bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde hareket edecektir.  İki modelle karşımıza çıkan igea bt modeli de bulunmaktadır.  Bft Igea‘lar -15 +60 derece arasında çalışabilmektedir. 90 derece açılma kapanma süresi 15 saniye’dir.  Bft Igea‘lar maksimum 250 kilogramda 2,5 metre kapılarda kullanılabilmektedir. Igea‘nın kendi ağırlığı 16 kg iken igea bt’nin kendi ağırlığı ise 6 kilogram’dır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*