Bft Efor Motor

Bft Efor Motor

bft-efor-1220-mBft Efor Motor ;

Bft Efor Seksiyonel kapı motoru Endüstriyel kullanımlar için uygun olup devasa büyüklükteki kapılarınız için bile kullanılabilmektedir. Genel olarak Bft Efor motoru hangar, depo, fabrikalar vb. kapı genişliği fazla olan alanlarda tercih edilmektedir. 380 V çalışma voltajına sahiptir. Bft seksiyonel kapı yandan tahrikli motorlarından biri olan bft efor motor 380 v ( 3 fazlı) akım ile çalışmaktadır. Standart limit switch donanımı sayesinde ileri otomasyon ve özel kontrol uygulamaları için elverişli bir alt yapı sunar. Sadece 100 mm ene sahiip motorlar hafifliği ile montaj sırasında kolaylık sunar. Ip 54koruma sınıfına sahip olan bft efor motorun 4 ayrı modeli bulunmaktadır.

Bft Efor 1380 M 24, BFT EFOR 1380 M 30, BFT EFOR 1380 M AWF (ENKODERLİ), BFT EFOR 1380 M 24 HD olmak üzere. Maksimum 58 metre kareye kadar taşıyabilen efor motorlar endüstriyel seksiyonel kapılar için idealdır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*