Bft Demios Bt Motor

Bft Demios Bt Motor

 Bft Demios motorun  kapasite 500 ve 80  kilo arasında değişmektedir. Elektronik tork ayarı mevcuttur. Elektrik kesintisinde manuel kullanılma imkanı vardır. Radyo alıcı kartı kartı mevcuttur. 63 adet kumanda kapasitesi vardır. Bft Deimos serisi yana kayar kapı motordur. 500-600-700-800 kg kapılarda kullanılmaktadır. 14 ve 18 dişli olmak üzere iki grubu ayrılmıştır. 14 dişli standarttır 18 dişli ise motorun hızlanmasını sağlamaktadır. Motorun çalışma voltajı 24 Vdc olan modellerde; makine talimatları doğrultusunda güvenlik standartlarına uyum sağlamaktadır. Basit ve hızlı montaj kolaylığı sunan deimos serisi BT modellerinde canlı veya cansız bir engel ile karşılaştığında durup aksi yönde çalışmasını sağlamaktadır.

Deimos 800F modelinde elektromekanik frenleme sistemi vardır. Deimos BT modellerinde LCD ekran olması ile kolay programlama işlemi sunmaktadır. -15 +60 derece arasında rahatlıkla çalışabilen DEİMOS serisin de deimos 500-700 ve 800 modellerinde Alpha kontrol ünitesi ile çalışırken Deimos Bt A 600 modelinde Hamal kart kullanılmaktadır. Motorun ağırlığı ve açılma süreleri modellerine göre değişiklik sağlamaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*